Інформація про проведення акції «16 днів проти насильства»

З 27 листопада по 12 грудня у Коритнянському ліцеї було проведено акцію «16 днів проти насильства». Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно дітей, жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі чи певних особливостей є порушенням прав людини.

У Коритнянському ліцеї заступником директора з ВР було розроблено план заходів для проведення акції, в ході яких педагоги та запрошені гості намагалися донести до здобувачів освіти інформацію про насильство та відповідальність за нього.

Було проведено ряд заходів спрямованих на попередження насильства, а саме:

– 27 листопада відбулося відкриття акції «16 днів проти насильства».

Психологом ліцею було проведено тести на тему “Стоп булінг! Що робити коли тебе цькують?”

– Виставка плакатів «16 днів проти насильства».

– класними керівниками проведено виховні бесіди за темами: «Ми проти будь-якого насильства», «Протидія агресії та насильства в учнівському середовищі», «Протидія насильству в закладі освіти», «Ми за життя без насильства», «СНІД – чума ХХ століття», «Молодь проти насильства», «Стоп – булінг», «Насильству – НІ», «Мій світ – без насильства»

– Зустріч ліцеїстів 6 та 7-Б класів з офіцером громади Мокрянином Владиславом та Савчином Андрієм.

– до Міжнародного дня прав людини організовано круглий стіл ліцеїстів 9-11 класів із з кандидатом юридичних наук та викладачем кафедри теорії та історії держави і права УжНУ Геревичем Михайлом Олександровичем та студентами юридичного факультету.

– до Міжнародного дня волонтерів до Коритнянського ліцею було запрошено представників ГО «Волонтери Закарпаття» Людмилу Балог та Андріанну Іллар, якою ми пишаємося, адже вона є колишньою ученицею нашого навчального закладу.  На зустрічі гості продемонстрували роботу волонтерської команди, презентації проектів та відгуки і фотозвіти. Натомість ліцеїсти привітали волонтерів із святом, вручили їм солодкий подарунок та передали малюночки, які зігріють серця наших захисників.

– «Дій проти насильства» – зустріч учнів 7-А, 8-А та 8-Б класів з професоркою кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права юридичного факультету УжНУ Болдижар Сандрою Олександрівною та викладачем цієї ж кафедри Піштою Вадимом Івановичем.

Захистіть себе, і цим ви зробите перший крок до захисту інших!