Тиждень доброчесності 2023

Національним агентством з питань запобігання корупції ініційовано проведення у школах Тижня доброчесності. Мета Тижня – знайомство учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки.

Тож, з 11 по 15 грудня в Коритнянському ліцеї вчителями правознавства, історії та класними керівниками 1-11 класів були проведені бесіди на тему «Доброчесність», « Що таке академічна доброчесність і яка відповідальність за її недотримання». Уроки були спрямовані на розуміння понять доброчесності та корупції. Учні вивчали значення та наслідки корупції, розбирали реальні приклади. Застосовуючи креативні методи, такі як рольові ігри та обговорення казок, ми сприяли розвитку етичних цінностей та почуття відповідальності. Учні також розробляли свої власні стратегії протидії корупції в повсякденному житті.

Відбулися дискусії та групові завдання, які дозволили учням висловити свої погляди на корупцію та розглянули різні аспекти проблеми. За допомогою відеоматеріалів та реальних історій боротьби з корупцією, стимулювали інтерес учнів та розвивали їхню критичну думку.

На завершення бесіди підкреслювали важливість особистого внеску кожного ліцеїста у створення чесного та справедливого суспільства. Діти отримали завдання вивчити інформацію про ініціативи та організації, які допомагають боротися з корупцією.

Загалом, уроки були успішними у формуванні усвідомлення учнів про негативні наслідки корупції та вихованні в них цінностей доброчесності та чесності.