ДЖУРА

НАКАЗ «Про організацію роботи щодо участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») у 2023-2024 н.р.»

ПЛАН роботи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Коритнянському ліцеї у 2023-2024 навчальному році

ПАСПОРТ Рою «Січові стрільці»

ПАСПОРТ Рою «Джури»

ПАСПОРТ Рою «Новачки»

І етап етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2024

17 травня на базі Концівського ліцею відбулися змагання між роями навчальних закладів Холмківської сільської ради, у яких взяла участь і команда Коритнянського ліцею та посіла 3 місце. Учасники показували свої вміння із виконання стройових прийомів, правил надання першої допомоги, визначенні азимута, подолання смуги перешкод, змаганні бійців, конкурсі на знання історії України.

Участь у обласній інтелектуальній грі-вікторині «Відун»

На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання , затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 86/2079, наказу Міністерства освіти і науки України від 23 жовтня 2023 року № 1278 «Про проведення у 2023/2024 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації від 08 листопада 2023 р. № 691 «Про проведення обласної інтелектуальної гри-вікторини «Відун», з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, поглиблення знань про героїчне минуле українського народу, боротьбу за незалежність нашої держави в умовах війни, формування національної свідомості, активної громадянської позиції, наказу відділу освіти Холмківської сільської ради від 09.11.2023 р. № 165 «Про проведення обласної інтелектуальної гри – вікторини «Відун»» рої Коритнянського ліцею «Джури» (середня вікова група) та «Січові Стрільці» (старша вікова група) взяли участь в інтелектуальних змаганнях «Відун», що проходила 16 листопада в онлайн форматі.

Коритнянський ліцей «Сокіл» («Джура» 2023) – ІІ (районний) етап

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році» – рій «Джури» Коритнянского ліцею !

Коритнянський ліцей. «Джура 2023»