Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічна база  Коритнянського ліцею відповідає вимогам, які визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами. Місія закладу полягає у створенні умов для навчання дітей і праці вчителів.

Матеріально-технічна база освітнього закладу включає будівлю, яка функціонує з 1981 року і складається з трьох корпусів. В першому корпусі навчаються учні 1-4 класів, знаходиться інклюзивно-ресурсна кімната,  у другому  корпусі розташовані їдальня, спортивна зала (1 поверх), кабінет інформатики та”Захисту Вітчизни”, актова зала, бібліотека, архів (2 поверх). В третьому  корпусі навчаються учні 5-11 класів.

За освітнім закладом рахується земельна ділянка загальною площею 2,77га,  з них: 2,27га під будівлями та спорудами, 0,50га  для ведення підсобного господарства. На території школи розташований спортивний майданчик (футбольне, баскетбольне, ганбольне поля, полоса перешкод та інші спортивні споруди). Є сад, розташована шкільна котельня, сарай, туалет надвірний,  водогін, каналізація. На балансі школи знаходиться шкільний автобус ЕТАЛОН який здійснює підвезення учнів та вчителів до школи та у зворотньому напрямку.

Для забезпечення освітнього процесу на початковій ланці знаходяться 6 класних приміщень, інклюзивно-ресурсна кімната, 3 вбиральні.

Третій корпус двоповерховий. На першому поверсі розташовані кабінет історії, кабінет медичної сестри, кабінет виховної роботи, методичний кабінет, кабінет української мови та літератури, кабінет зарубіжної літератури, комбінована майстерня, кабінет географії, кабінет для  обслуговуючих видів праці, приміщення технічних працівників.

На другому поверсі обладнано лінгафонний кабінет, кабінет німецької мови, математики, фізики, хімії, біології, української мови та літератури, кабінет психолога, приміщення зразкового музею “Світлиця”, кабінет заступника директора з НР.

Кабінети мають акти-дозволи на проведення занять. 

Кількість комп’ютерних класів – 1.

Обладнано робочих місць за комп’ютером -16 

Кількість комп’ютерів в закладі –19

Кількість комп’ютерів, які використовуються в управлінсько-господарській діяльності – 2

В освітньому закладі наявний Wi-Fi інтернет 

Інтерактивні комплекси – 2

Школа радіофікована та забезпечена всіма технічними засобами для озвучення заходів.

ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК