«Карпатська Україна – яскрава і трагічна сторінка української історії»

15 березні у Коритнянському ліцеї було відзначено 85 річницю проголошення Карпатської України. Відбулися заходи з метою належного відзначення цієї важливої події у житті краю, виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до героїчного минулого нашої області.

Вчителем історії Горбуновою К.С. проведено заняття на тему «Українські землі в складі Чехословаччини. Карпатська Україна», в ході якого учні 10 та 11 класів ознайомилися з історичними подіями, які відбувались на Закарпатті в березні 1939 року, поговорили про їх важливість і актуальність; дали належну оцінку діяльності громадських організацій та активістів Закарпаття на шляху до заповітної мети.

Дев’ятикласники переглянули та обговорили зміст презентації «Августин Волошин – президент Карпатської України». Проведений урок сприяв патріотичному вихованню підростаючого покоління, дав можливість учням ознайомитися з героїчним минулим нашого краю, бо таким чином ми зберігаємо пам’ять про героїзм захисників Карпатської України та відомого громадського, культурного та політичного діяча, Президента Карпатської України Августина Волошина.