СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА 2024

Урочисте свято Останнього дзвоника, яке відбулося у Коритнянському ліцеї, стало яскравим завершенням навчального року для учнів, вчителів та батьків. Це свято завжди викликає безліч емоцій, адже воно символізує прощання з черговим етапом у навчанні та відкриття нових перспектив.

Урочистості розпочалися з виконання гімну України та підняття державного прапора. Директор ліцею Гайду Марʼяна привітала усіх присутніх зі святом, підбила підсумки навчального року, висловила подяку вчителям за їхню невтомну працю та учням за їхні старання.

На святі був присутній запрошений гість, колишній учень ліцею, а зараз голова правління банку, голова бюджетної комісії Холмківської сільської ради Вячеслав Дворський, який звернувся до випускників з теплими словами підтримки. Він побажав їм завжди вірити в себе, сміливо йти до своїх мрій та не боятися труднощів. Підкреслив важливість знань і навичок, отриманих у ліцеї, та наголосив на тому, що кожен випускник має унікальний потенціал для досягнення великих цілей.

Особливе місце на святі було відведене випускникам, для яких цей дзвоник став останнім у стінах рідної школи. Їм вручили також подяки та грамоти за успіхи у навчанні та активну участь у житті ліцею.

Не обійшлося й без традиційного вальсу, який заворожив усіх присутніх своєю граціозністю та зворушливістю.

На завершення свята пролунав останній дзвоник, який дав старт літнім канікулам та новому етапу в житті випускників. Учні розійшлися з піднесеним настроєм, готові до нових звершень та пригод.

Підсумки волонтерської “Донат замість квітів”. Було зібрано суму в розмірі 2000 грн та перераховано ГО Волонтери Закарпаття: