День захисту дітей та відкриття пришкільних таборів в Холмківській ОТГ

3 червня у Коритнянському ліцеї відбулося урочисте відкриття пришкільних дитячих таборів нашої Холмківської громади, яке співпало зі святкуванням Дня захисту дітей. Це свято зібрало близько 300 учнів та вчителів з п’яти навчальних закладів громади, а також стало нагодою для багатьох дітей проявити свої таланти і здібності.

Свято розпочалося із привітального слова в.о. начальника відділу освіти Павла Сливки, який наголосив на важливості таких заходів для розвитку дітей, їх соціалізації та зміцнення дружніх відносин між учнями різних шкіл. Він підкреслив, що відкриття табору – це чудова можливість для дітей провести літо з користю, насолоджуючись різноманітними активностями.

Програму свята продовжили виступи дітей. Учні з різних шкіл підготували яскраві танцювальні номери, що створили справжню атмосферу свята. Не обійшлося і без пісень, які подарували всім присутнім море позитивних емоцій.

Справжньою окрасою свята стали виступи гімнасток, каратистів та дітей, які займаються Айкідо. Їх майстерність і вправність викликали захоплення у глядачів, а виступи супроводжувалися бурхливими оплесками.

На завершення свята відбулось розважальне шоу від агенції « Левеня».

Цей день залишив у серцях дітей та дорослих багато яскравих вражень та позитивних емоцій. Організатори подбали про те, щоб кожен учасник свята почувався особливим і важливим. Відкриття пришкільного табору та святкування Дня захисту дітей стали чудовим початком літа, яке обіцяє бути сповненим нових відкриттів та приємних пригод.