Свято випускника-2024

21 червня був найочікуваніший день кожного випускника, адже здобувачі освіти отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Відбулися ці урочистості вже другий рік поспіль у будинку культури с. Сторожниці. Разом з випускниками всіх навчальних закладів Холмківської сільської ради наші випускники раділи і водночас сумували, адже перед ними щось нове, незвідане.

Крім випускників, на свято були запрошені діти, що здобули перемоги на обласному етапі творчих конкурсів, олімпіад та змагань протягом 2023-2024 н.р. Цим учням відповідно до програми «Обдаровані діти», що діє вже третій рік у нашій громаді,  було вручено сертифікати на суму від 2000 до 8000 гривень. Дуже відрадно, що з кожним роком кількість таких учнів у Коритнянському ліцеї тільки зростає. Цьогоріч їх було аж 12 !

Дев’ятикласників, які отримали свідоцтва із відзнакою теж запросили на сцену та урочисто привітали із отриманням свого першого документа про освіту.

Також з метою підтримки молодих учителів у нашій громаді діє програма «Молодий педагог», відповідно до якої 3 вчителів Коритнянського ліцею отримали фінансову допомогу у розмірі 50000 грн.

Відео: ПЕРШИЙ КАБЕЛЬНИЙ