День працівників освіти 2023

У першу неділю жовтня у більшості країн світу відзначають День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу у світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашому навчальному закладі. Заздалегідь учні готують привітання, готуються до уроку, який будуть проводити замість учителів.

У четвер, напередодні Дня працівника освіти наші вчителі та представники учнівського врядування ліцею взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вчителя, що відбулися у Сторожницькому будинку культури. Ведучими на святі були наші талановиті ліцеїсти. Троє педагогів Коритнянського ліцею були нагороджені грамотами Відділу освіти Холмківської сільської ради за сумлінну працю та професіоналізм. А саме Корпанець У.Ф. (учителька української мови та літератури), Худанич Л.В. (учителька хімії), Пердук Е.Г. (учитель інформатики).

Ранок п’ятниці розпочався із привітання учителів на загальношкільній лінійці, після якого голова учнівського врядування Шкрамко Яна ознайомила присутніх із списком заміни учнів по класах. Ліцеїсти старанно готувалися до проведення уроків, аби відчути себе справжніми педагогами. Таким чином було проведено 3 та 4 уроки.

Атмосфера цього дня для всіх працівників навчального закладу була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.