Сьогодні учні четвертого класу подолали ще одну сходинку до дорослого життя

Травень подарував дітям свято прощання з початковою школою. Швидкоплинно промайнули чотири роки навчання. Вони ще такі юні, але уже з таким великим життєвим досвідом, бо позаду ковід, а зараз війна… За цей час діти подорослішали, зміцніли, згуртувалися та успішно крокували сходинками в Країні знань.

28 травня учні 4-го класу прощалися з початковою школою та своїм першим вчителем – Мельник Оксаною Іванівною. Свято зібрало разом велику шкільну родину: дітей, батьків, педагогів. Адже всі разом робили кроки до перемог, відкриттів, успіхів. З приємністю згадували багато цікавого з життя класу. Зі словами вдячності насамперед звернулися учні до Захисників, адже саме завдяки їх відвазі можливе наше сьогодення та майбутнє. Подякували першій вчительці та своїм батькам, бо саме з цими людьми ділили радість своїх досягнень та нотки смутку своїх поразок.

Відлунала мелодія вальсу. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети. Нові відкриття та перемоги. Хай щастить вам, дорогі випускники початкової школи!!!